Piątek 27 Stycznia 2023 - Anieli, Juliana, Przemysława
aktualności kontakt

Menu

 

BIP PSM Kościerzyna

Osiągnięcia - Ogólnopolskie sukcesy skrzypcowe Alicji oraz Franciszka w Warszawie 10 III 2016

Ogólnopolskie sukcesy skrzypcowe Alicji oraz Franciszka w Warszawie 10 III 2016

Sukcesy odnieśli uczniowie klasy skrzypiec mgr Izabeli Hoffmann-Fortuny w II Ogólnopolskim Konkursie Miniatury Skrzypcowej w Warszawie w dn. 10-11 marca 2016 r. Franciszkowi Szyc z kl. III/6 przyznano III miejsce w II grupie, a Alicja Flisikowska z kl. I/6 otrzymała wyróżnienie w grupie I.

Alicja Flisikowska kl. I/6 - WYRÓŻNIENIE   Franciszek Szyc kl. III/6 - III MIEJSCE

Franek podczas konkursowego występu.

II Ogólnopolski Konkurs Miniatury Skrzypcowej w Warszawie odbył się w dn. 10-11 marca 2016 r. Organizatorem był Zespół Szkół Muzycznych nr 4 im. Karola Szymanowskiego w Warszawie.

W konkursie wzięło udział 107 uczestników w 3 grupach wiekowych, którzy przyjechali z całej Polski, przeważnie z dużych miast takich jak Warszawa, Poznań, Kraków, Wrocław, Łódź, Katowice, Gdańsk.   .

W Jury zasiadali:

Nagrody i wyróżnienia przyznawano uczestnikom w każdej z grup według uzyskanej w konkursie punktacji. Poziom prezentacji artystycznych był bardzo wysoki.

Po występach artystycznych znalazł się również czas na drobne przyjemności - spacer oraz na słodkości w cukierni A. Blikle'a."Zasłużone" lody...

W sukcesie Franciszka oraz Alicji miał swój znaczący udział również mgr Andrzej Nowak, który naszym młodym artystom akompaniował na fortepianie podczas występów konkursowych.

Alicja Flisikowska z nauczycielami:  mgr Izabelą Hoffman - Fortuna oraz mgr Andrzejem Nowakiem .

dodano dnia: 25.03.2016

powrót

wykonane przez: www.derwi.pl
Państwowa Szkoła Muzyczna Kościerzyna