Piątek 27 Stycznia 2023 - Anieli, Juliana, Przemysława
aktualności kontakt

Menu

 

BIP PSM Kościerzyna

Osiągnięcia - I MIEJSCE Franciszka Fortuny w Festiwalu Muzyki Słowiańskiej '2010

I MIEJSCE Franciszka Fortuny w Festiwalu Muzyki Słowiańskiej '2010

W dniach 18 - 19 listopada 2010 r. odbył się w Tczewie Festiwal Muzyki Słowiańskiej, w którym wzięli udział uczniowie z 16 szkół regionu pomorskiego grający na różnych instrumentach.

Państwową Szkołę Muzyczną I st. w Kościerzynie reprezentowało 4 uczniów - pianistów, którzy na festiwal pojechali ze swoimi rodzicami oraz nauczycielami - mgr Eugenią Mazur oraz mgr Katarzyną Olszewską: Maja Kłopecka (kl. 2/6), Franciszek Fortuna (kl.4/6), Marta Plichta (kl. 2/6), Julia Lindstedt (kl. 2/6)

Uczeń naszej szkoły Franciszek Fortuna został laureatem Festiwalu Muzyki Słowiańskiej i otrzymał pierwszą nagrodę (pieniężną) w kategorii gry na fortepianie ufundowaną przez Marszałka Województwa Pomorskiego.

(Franciszek Fortuna - ucz. kl. IV fortepianu mgr Andrzeja Nowaka)

Pozostali uczniowie naszej szkoły oraz nauczyciele otrzymali serdeczne gratulacje za przygotowanie i udział w festiwalowych przesłuchaniach oraz dyplomy uczestnictwa.

Przesłuchania uczestników odbyły się w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Tczewie, a wręczenie nagród oraz Koncert Laureatów w Centrum Wystawienniczo-Regionalnym Dolnej Wisły w Tczewie

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w Galerii

SERDECZNIE GRATULUJEMY!

fot. K. Olszewska

opracowanie: M. Flisikowska

dodano dnia: 27.11.2010

powrót

wykonane przez: www.derwi.pl
Państwowa Szkoła Muzyczna Kościerzyna