Piątek 27 Stycznia 2023 - Anieli, Juliana, Przemysława
aktualności kontakt

Menu

 

BIP PSM Kościerzyna

Archiwum - Festiwal Muzyki Słowiańskiej 18-19 XI 2010

Festiwal Muzyki Słowiańskiej 18-19 XI 2010

W dniach 18 - 19 listopada 2010 r. odbył się w Tczewie Festiwal Muzyki Słowiańskiej, w którym wzięli udział uczniowie z 16 szkół regionu pomorskiego grający na różnych instrumentach.

Państwową Szkołę Muzyczną I st. w Kościerzynie reprezentowało 4 uczniów - pianistów, którzy na festiwal pojechali ze swoimi rodzicami oraz nauczycielami - mgr Eugenią Mazur oraz mgr Katarzyną Olszewską: Maja Kłopecka (kl. 2/6), Franciszek Fortuna (kl.4/6), Marta Plichta (kl. 2/6), Julia Lindstedt (kl. 2/6)

Uczeń naszej szkoły Franciszek Fortuna został laureatem Festiwalu Muzyki Słowiańskiej i otrzymał pierwszą nagrodę (nagrodę pieniężną) w kategorii gry na fortepianie ufundowaną przez Marszałka Województwa Pomorskiego.

Pozostali uczniowie otrzymali serdeczne gratulacje za występ podczas festiwalowych przesłuchań oraz dyplomy uczestnictwa. Przesłuchania uczestników odbyły się w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Tczewie, a wręczenie nagród oraz Koncert Laureatów w Centrum Wystawienniczo-Regionalnym Dolnej Wisły w Tczewie

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w Galerii

SERDECZNIE GRATULUJEMY!

dodano dnia: 28.11.2010

powrót

wykonane przez: www.derwi.pl
Państwowa Szkoła Muzyczna Kościerzyna